About 2018-02-02T00:43:19+00:00

O mnie

Jestem matką, żoną, quilterką, patchworkarką, szwaczką, biznesmanką, ekolożką amatorką, minimalistką (przynajmniej w teorii). Wiodę idealne życie, którego sama sobie zazdroszczę, chyba że akurat próbuję ogarnąć domowo-biznesowy chaos totalny (powraca jak bumerang przynajmniej raz w tygodniu! 😉
Mam mnóstwo planów na życie (i szycie). Będzie mi bardzo miło, jeśli choć niektóre będziesz chciał(a) ze mną dzielić.

Jak to się stało, że zostałam Emmą z Bawełnianej Kawiarni?

Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu od skrawkowego patchworku dla mojego najstarszego syna. Opowiem Wam tę historię na vlogu. Tymczasem musicie tylko wiedzieć, że zapałałam ogromną miłością do szycia, pięknych tkanin i quiltingu. Począwszy od tamtej pierwszej kołderki z czerwonym sztruksem moje życie zaczęło kręcić się wokół szycia. Podejmowałam kolejne kroki, aby stworzyć szyciową społeczność, która będzie dzielić ze mną uwielbienie dla tkanin i nowoczesnego designu.

Prowadzę kanał na YouTube o nazwie „Szyjemy z Cotton Cafe”, na którym dzielę się moją pasją do kreatywnego stylu życia.

“Kiedy życie daje Ci skrawki, uszyj quilt.”

EMMA LA SOTA QUILTERKA

Poznajmy się lepiej. Zacznij TU!

Moje szyciowe portfolio

Moje portfolio obejmuje szereg rzeczy, które łączy tylko jedno – piękne tkaniny. Znajdziesz ich na zdjęciach mnóstwo, bo często czerpię z nich inspirację lub po prostu napawam się ich urodą. Oprócz tego chwalę się moimi quiltami, patchworkami i innymi pikowanymi akcesoriami. W najbliższym czasie dojdą do tego również ubrania dla mnie i mojej rodziny, chociaż ta przygoda dopiero przede mną. No i nie zapominajmy o zestawach do szycia oraz kursach – czyli autorskich produktach ♥Cotton Cafe♥ .