Już za moment… Już za chwilę…

Zima zaskoczyła drogowców, a 1. września zaskoczył Cotton Cafe. 😉

A miało być tak pięknie. Wszystko miało być zapięte na ostatni guzik, piękne zdjęcia cudownych produktów miały przyciągać wzrok i oszołamiać zmysły, zachęcając do kupowania, przytulania, szycia… Baza projektów miała przekonywać, że KAŻDY, bez względu na płeć, wiek, czy umiejętności może stworzyć coś wyjątkowego z naszymi tkaninami…

Tymczasem jest, jak jest. Strona wciąż nie jest gotowa – projekt realizacji własnej platformy szyciowo-blogowo-projektowej okazał się ogromny, a ramy czasowe niewystarczające. Wiemy, że wielu z Was czekało na dzisiejszy poranek, by zobaczyć nową odsłonę naszej strony i nie chcieliśmy zawieść Waszych nadziei – dlatego strona rusza. Rusza w trybie testowym, „na surowo”, ale mamy nadzieję, że wysoka jakość naszych produktów i genialne promocje, które dla Was przygotowaliśmy, osłodzą wstrząs związany z utrunionym korzystaniem ze sklepu.

Jeśli więc macie słabe nerwy, wstrzymajcie się z zakupami do czasu zakończenia okresu testowego. Jeśli jesteście fanami reality show w wersji biznesowej – zaglądajcie do nas często, a szybko zauważycie, że zmiany są realizowane właściwie z godziny na godzinę i z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej naszego celu (czyli pięknej i funkcjonalnej strony). A jeśli macie w sobie żyłkę ryzykanta i za nic macie drobne przeszkody, już teraz korzystajcie z MEGA-PROMOCJI i róbcie zakupy w naszym sklepiku z tkaninami.

Cotton Cafe w nowej odsłonie

I pamiętajcie, że Wasze wsparcie jest dla nas NAJWAŻNIEJSZE. Gdyby nie świadomość, że mamy najlepszych Klientów na świecie, których zrozumienie i kreatywność zaskakują nas właściwie każdego dnia, ta strona nigdy nie ujrzałaby światła dziennego.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

By | 2016-10-17T16:16:23+00:00 Wrzesień 1st, 2016|INNE|0 Comments

Leave A Comment