Na dobry początek… 2017-05-29T11:14:43+00:00

Na dobry początek… czyli zacznij tutaj!

Jesteś u nas po raz pierwszy? Dopiero zaczynasz swoją przygodę z patchworkiem lub szyciem w ogóle?
W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu.

Jeśli lubisz najpierw zorientować się w temacie, poczytać, a dopiero później zdecydować, czy to Twoje klimaty – najlepiej zacząć od naszego poradnika pt. Quilting 1.01. Znajdziesz tam ogólne wprowadzenie do szycia quiltów, dokładne wytłumaczenie pojęć i przedstawienie podstawowych technik, dzięki którym bez trudu zrozumiesz instrukcje do naszych projektów i poradzisz sobie z uszyciem własnych pikowanych różności. Pomocny może być również Encyklopedia, w którym znajdziesz podstawowe definicje związane z tematyką patchworku i quiltingu.

Jeśli natomiast jesteś „w gorącej wodzie kąpana”* i lubisz sprawdzać sprawdzać wszystko na własnej skórze, możesz od razu wskoczyć na głęboką wodę i wybrać jeden z naszych darmowych projektów. Jeśli zaczniesz od tych opisanych tagiem „dla początkujących”, nie powinnaś mieć większych problemów z jego ukończeniem. Jednocześnie stworzysz coś unikalnego i upewnisz się, czy patchwork właśnie stał się Twoją nową pasją.

Alternatywą dla powyższych metod jest moja ulubiona czyli przeglądanie naszych galerii. Zainspiruj się do stworzenia czegoś wyjątkowego, naciesz oko pięknymi zdjęciami lub popraw sobie humor, wybierając tkaniny na następny szyciowy projekt.