Na placu zabaw u Amy Sinibaldi z Nana Company

Na placu zabaw u Amy Sinibaldi z Nana Company

Amy Sinibaldi z Nana Company i jej twórczość to ewenement naszych czasów w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jej fantastyczny gust, cudowne wzornictwo, które urzeka swoją łagodnością, i podejście do wzornictwa, które mogłabym scharakteryzować jako „nowoczesny romantyzm” prawdopodobnie nigdy nie ujrzałyby światła dziennego, gdyby nie Internet. Wejdźcie na jej bloga (wciąż na bezpłatnej platformie

Nana Company to skarbnica pięknych zdjęć i projektów

Amy nie pisze dużo (trochę szkoda, bo chyba jestem uzależniona od jej postów), świadomie dzieląc swój czas pomiędzy pracę bloggerki i projektantki a rodzinę. Za to każdy jej post, kiedy już wyjdzie, to taki cukiereczek – idealny do porannej kawy i muffinki, by w pozytywny sposób zacząć dzień. Jej historia jest dla mnie synonimem naszych czasów – dziewczyna dzieli się w swoją pasją w wirtualnym świecie i to staje się jej sposobem na życie. <3

Playground - najnowsza kolekcja Amy

To tyle w ramach wstępu (chociaż o NanaCompany mogłabym opowiadać dłuuuugo i w samych pozytywach) – bo dzisiaj chciałam Wam opowiedzieć o najnowszej kolekcji tkanin autorstwa Amy Sinibaldi dla Art Gallery Fabrics, pod tytułem PLAYGROUND (ang. Plac Zabaw).

Playground - najnowsza kolekcja Amy

Unikalny styl Amy to połączenie słodyczy i łagodności, okraszone dużą szczyptą geometrycznego minimalizmu i nowoczesnego romantyzmu. Jej charakterystyczną „kreskę” widać wyraźnie już w jej pierwszej kolekcji tkanin dla Art Gallery Fabrics – Paperie (tę kolekcję również znajdziecie w naszym sklepiku <3 )

Playground - najnowsza kolekcja Amy

Najnowsza kolekcja Amy Sinibaldi ukazuje beztroski świat placu zabaw widziany oczami dziecka – geometryczne koła huśtawek z opon, kwadraty piaskownic czy kratki gry w klasy. Nie zabraknie tu też nowoczesnych motywów kwiatowych i printu głównego, przedstawiającego sylwetki dzieci w trakcie zabawy. Kolekcja jest wyjątkowo spójna i przemyślana, a poszczególne wzory i uzupełniające je tkaniny jednobarwne tworzą ciekawą historię o tym, co w dzieciństwie jest naprawdę ważne – o dobroci, przyjaźni i zabawie.

Dostępne są dwie linie kolorystyczne – brzoskwiniowa (ang. Sunny Adventures) i niebieska (ang. Fresh Adventures) – obie znajdziecie w naszym sklepiku na metry i w formie zestawów.

By | 2017-01-11T15:58:10+00:00 Wrzesień 4th, 2016|SKLEP-NOWOŚCI|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment