Wspólne szycie z pracownią Quilts My Way 2017-03-17T13:39:24+00:00

Project Description

Rok 2017 ma zapisać się w Cotton Café złotymi głoskami QAL. 🙂 Ten angielski skrót pochodzi od angielskiego „Quilt Along” czyli w wolnym tłumaczeniu ” Wspólne Szycie”. Jednak warto zauważyć, że jest to szycie szczególne, bo „z przewodnikiem”. Naszym przewodnikiem będzie Gosia Pawłowska, prowadząca bloga o patchworku i quiltingu nowoczesnym o nazwie Quilts My Way.

W ramach rekomendacji, wspomnę jeszcze, że Gosia jest (z tego co mi wiadomo) jedyną polską projektantką, której projekty są regularnie publikowane w jednym z najbardziej znanych amerykańskich magazynów o quiltingu: „Modern Patchwork”. Jesteśmy zachwyceni (i dumni, aż nam nosem wychodzi 😉 że Gosia postanowiła zorganizować mega-rozbudowaną zabawę i jeszcze zaprosiła nas do współudziału.

Przez cały rok na blogu Gosi i w specjalnie założonej grupie Facebook’owej będą pojawiały się projekty (darmowe i płatne) oraz tutoriale (czyli takie posty z dokładnymi instrukcjami i zdjęciami) z łukami. Ma być szycie ćwiartek koła, może pojawią się łuki nieregularne, może całe koła albo inne zawijasy…? Dokładnie wie to tylko Gosia.

Jeśli macie ochotę się przyłączyć, przeczytajcie dokładnie opis całej zabawy. A jeśli macie ochotę uszyć quilt dokładnie według projektu Gosi w jednej z dwóch wersji kolorystycznych (musztarda + czerń lub turkus + szarość), wpadnijcie do naszego sklepu po świeżo wykrojone zestawy.