„Skrap-paki” czyli czarmpaki kolorystyczne Cotton Café

Budujemy zapasy z nowymi skrap-pakami Cotton Café

Jednym z haseł ostatnich lat w quilterkim światku było „budowanie zapasów” czyli po angielsku „stash building”. Tymi dwoma słowami quilterki z całego świata tłumaczyły sobie, swoim mężom i reszcie otoczenia, że wcale nie zwariowały, wykupując całe góry tłustych ćwiartek i „precut’ów” (czyli czarmpaków i rollsów). One po prostu BUDUJĄ ZAPASY!

Nieważne, czy masz jeden czy piętnaście wzorów tkanin w odcieniu błękitu, zakup kolejnego to doskonały pomysł, bo… (powtarzajcie za mną!) BUDUJECIE ZAPASY!

Nawet jeśli lubujesz się w turkusach, a w Twoim domu nie ma ani jednego żółtego przedmiotu, to zakup 10 tkanin w odcieniach musztardy ma bardzo rozsądne uzasadnienie… Przecież BUDUJESZ ZAPASY! 😉

quilting humor

Na szczęście „budowanie zapasów” wcale nie musi oznaczać „jak najwięcej”. Jeśli zamiast więcej, kupisz LEPIEJ, możesz wciąż cieszyć się ogromną różnorodnością wzorów i pięknem tkanin najwyższej jakości, a jednocześnie nie musisz się obawiać, że będziesz zmuszona wyrzucić z domu męża, dzieci i babcię, żeby starczyło Ci miejsca na kolejne szmatki…

Stworzyliśmy skrap-paki, by można było w łatwy sposób zbierać wzory w ulubionych kolorach i budować zapasy bez konieczności kupowania całych metrów. A w dodatku są już idealnie przycięte to rozmiaru 5×5 cali (czyli 12,7×12,7 cm) i doskonale pasują do wszystkich innych czarmpaków Cotton Café.

Staramy się, aby każdy skrap-pak zawierał po 3 kwadraty z 14 różnych wzorów w danym odcieniu. W wyjątkowych okolicznościach może się okazać, że będzie ich mniej lub więcej, ale łącznie zawsze będą to 42 kwadraty z najbardziej popularnych wzorów w danym kolorze.

skrappak bieli
skrappak w turkusach

Obecnie dostępne są skrap-paki w trzech wersjach kolorystycznych: kremowo-białej, turkusowo-zielonej i szaro-czarnej. We wszystkich znajdziecie fantastycznie dobrane tkaniny, gotowe, by uszyć z nich absolutnie wyjątkowy projekt.

Dajcie znać w komentarzu (tu lub na Facebooku), co myślicie o takich scrap-pakach i jakie jeszcze kolory Wam się marzą…

Do zobaczenia,

By | 2017-01-20T19:20:15+00:00 Styczeń 20th, 2017|SKLEP-NOWOŚCI|0 Comments

Leave A Comment