Poduszka na Walentynki – Heksagonowe Historie

Poduszka z sercem z serii Heksagonowe Historie

Walentynki – zwany też wirusem dnia W (ang. V-day virus) – amerykańska przypadłość publicznego okazywania sympatii. Towarzyszą jej zazwyczaj takie symptomy jak nagłe i nieuzasadnione zamiłowanie do różu, gadżeciarstwo, a w skrajnych przypadkach bardzo zaraźliwy konsumpcjonizm. Należy się jej wystrzegać za wszelką cenę, ponieważ kto już złapie bakcyla, co roku w okolicach czternastego dnia drugiego miesiąca będzie odczuwać przemożną potrzebę obdarowania bliskich drobiazgiem od serca lub miłym słowem!

Jeśli jesteś przewlekle chorym Walentynkowiczem (lub Walentynkowiczką), gratulujemy i zapraszamy do naszej grupy wsparcia. 😉

W tym miejscu czas na wyznanie – my tu, w pracowni Cotton Café, cierpimy na bardzo zaawansowaną postać walentynko-holii i, co najgorsze, wcale nie próbujemy się z niej wyleczyć! Pławimy się w różowych skrappakach, owijamy się czerwonymi rollsami jak walentynkowe mumie i robimy wszystko, co możliwe, by hAmerykański wirus sympatii rozprzestrzeniał się w czasie i przestrzeni, wyciągając nas z zimowego marazmu i oczekiwania na wiosnę.

Aby pobrać darmowe instrukcje do projektu poduszki z sercem, naciśnij poniższy przycisk.

Będzie nam bardzo miło (i walentynkowo-sympatycznie), jeśli podzielisz się ze znajomymi informacją o naszym projekcie.
ZaHEKSujmy się wszyscy na całego! 😉

POBIERZ INSTRUKCJĘ
By | 2017-02-14T16:02:30+00:00 Luty 14th, 2017|INNE, PRACOWNIA - DESIGN|0 Comments

Leave A Comment